SAVUNMA SANAYİ

SAVUNMA SANAYİ

 

 

ELEKTRONİK MUHABERE VE KARŞI ÖNLEMLER

GMKA Anonim Şirketi Kamu Güvenliği Hizmetleri, 2014 yılında kurulmuş olup, Askeri amaçlı Yüksek Frekans Elektronik ürünler imal edip, Asker, Polis, İstihbarat Teşkilatları, Başbakanlık, Genelkurmay Başkanlığı gibi kurum ve kuruluşlara hizmet etmeyi ilke olarak benimsemiş ve bu doğrultuda yoluna devam etmektedir.

% 100 Yerli Sermaye ile kurulan GMKA Anonim Şirketi Kamu Güvenliği Hizmetleri  Ankara Merkezli olarak faaliyetlerine devam etmekte olup, istihdam sayısını sürekli artırmayı hedefleyerek ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır. Firmamız İhracatçılar Birliği üyesi olup, üretim ve tedarik sağladığı ürünlerin ihracatını da gerçekleştirmektedir.

GMKA Anonim Şirketi Kamu Güvenliği Hizmetleri olarak, ülkemizde meydana gelen terör olaylarına karşı önlem amaçlı elektronik olarak yapılabilecek her türlü cihazı yapma çabası içerisindeyiz.

Aklınızda bir projeniz var ise mutlaka bize ulaşmanızı öneriyoruz. Bünyemizde bulunan Elektronik Mühendislerimiz her türlü AR-GE faaliyetlerini sürdürmekle beraber, Ülkemiz adına yarar sağlayabilecek her türlü projenin destekçisiyiz.

Güvenlik sektörünün zamanla yaygınlaşması sebebi ile firma olarak ülkemize yararlı neler yapabiliriz çabasına girdik. Savunma Sanayii üzerine kolluk kuvvetlerince uzaktan kumanda ile patlatılan bombaları engellemekte kullanılmak üzere Frekans Karıştırıcı ( Jammer – Sinyal Kesici ) üretmeye karar verdik.

Faaliyetlerimiz sonrasında prototipini yapmayı başardığımız frekans köreltici ürünlerimizi, Devletimizin çeşitli kademelerinde kullanılmak üzere, yurt dışından temin edilen ürünlerin yarı maliyetine sunduk. Ayrıca daha önce yurt dışından temin edilen frekans köreltici jammer cihazlarının tamir ve bakımını da firma olarak üstlendik.

Belediyelerimiz de ve diğer Resmi kurumlarımızda yapılan ihalelere yolsuzluk karıştırmak isteyen özel firmalara karşı da çeşitli önlemler aldık. İhale esnasında toplantı salonu dışına telsiz – telefon – dinleme cihazı gibi böcek cihazları ile bilgi sızdırıp haksız kazanç sağlamaya çalışan firmalar artık Resmi kurumlarımızın temin edebildiği Sinyal Kesici Jammer cihazları ile ihale masasında ya da toplantı esnasında cihazımızı çalıştırmak suretiyle her türlü kablosuz iletişimi keserek önüne geçebilmektedirler.

Vatanımıza ve Milletimize fayda sağlayabilecek ve hayatı kolaylaştırabilecek teknolojileri üretmektir.  Aklında Ülkemize fayda sağlayabilecek projeleri olup, imkansızlıklar nedeni ile gerçekleştiremeyen genç arkadaşlarımız olabilir. Bu tür bir durumda hiç çekinmeden firmamızla iletişime geçin. Çünkü firma olarak her daim yeniliğin ve yerli üretimin peşindeyiz.