GİZLİLİK POLİTİKASI

GİZLİLİK POLİTİKASI

 

 

GMKA SAVUNMA SANAYİ İTHALAT İHRACAT ANONİM ŞİRKETİ (bundan sonra “GMKA A.Ş.” olarak anılacaktır) ziyaretçilerinin ve müşterilerinin güvenliğine büyük önem vermektedir. Bu sebeple, GMKA A.Ş. kişisel bilgilerin toplanması ve kullanılması konusunda prensiplere sahiptir. Bu prensipler şunlardır:

 1. GMKA A.Ş., müşterilerinin ve ziyaretçilerinin kurumsal web sitesi dolaşımları sırasında ziyaret ettikleri alanları ve tıklanan bölümleri, bölümlerin ziyaretçi sayılarının istatistiğinin tutulması amacı ile otomatik olarak toplamaktadır. Ziyaretçilerin işbu web sitesine doğrudan ya da bir kaynaktan gelmesi durumunda kaynağı, site içerisindeki dolaşımları sırasında görüntülenen sayfayı vb. bilgileri kaydeden ‘cookie’ teknolojisinin kullanımı ile sayfaların istatistiksel verisi, kişisel olmamak kaydı ile tutulmaktadır. Bu teknolojinin kullanımındaki amaç, ziyaretçilere, istatistiksel verilere dayanarak daha kolay, anlaşılır ve yararlı bir web deneyimi sunmaktır.
 2. Kişinin GMKA A.Ş. ile ilintisi olduğu durumlarda (müşteri veya ziyaretçi olmak fark etmeksizin), site dolaşımı sırasında verilen kişisel hiç bir bilgi (yaş, cinsiyet, isim, adres, e-posta vs.), ticari olup olmaması fark etmeksizin, 3. kişi veya kuruluşlar ile paylaşılmayacaktır. GMKA A.Ş. bu bilgileri gizli tutmaktadır. Fakat, GMKA A.Ş. aşağıdaki durumlar hasıl olduğunda aşağıdaki bilgileri paylaşma hakkına sahiptir:
  • Ziyaretçinin, şahsi bilgilerin paylaşılması konusunda izni var ise;
  • GMKA A.Ş. bünyesinde kullanılmak üzere ziyaretçi profillerinin belirlenmesinde;
  • Ziyaretçinin/müşterinin, GMKA A.Ş.’den talep ettiği ürün ve hizmet geliştirmelerinde, teminlerinde veya servis ve araçların problemlerinin giderilmesinde;
  • Ziyaretçiye/müşteriye ürün ve servislerin sunumunda birlikte çalışılan firmaların, bu ürün ve servislerin sağlaması amacıyla;
  • Yasal soruşturma esnasında, mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde.
 3. Toplanan veriler, GMKA A.Ş. bünyesinde tutulmakta olup, ziyaretçinin/müşterinin ilgisini çekebileceğini düşünülen durumlarda ve farklı ürün ve servislerden müşteriyi/ziyaretçiyi haberdar etmek amacıyla kullanılmaktadır.
 4. GMKA A.Ş kişisel bilgilerin yukarıdaki şartlar çerçevesinde kullanımı sonucu doğabilecek zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez. Ürün ve servislerimizden yararlanan herkes tüm bu şartları kabul etmiş sayılırlar. GMKA A.Ş. yukarıda yer alan açıklamaları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.
 5. Bu metinde geçen tüm şartlar, GMKA A.Ş. bünyesinde tüm ana ve alt web siteleri için geçerlidir.
 6. Bazı alt web sitelerimiz için ek kullanım şartları olabilir, bu ek şartlar genel kullanım şartları ile birlikte geçerlidir.