DANIŞMANLIK

DANIŞMANLIK

 

 

GMKA A.Ş. olarak, pek çok sektörde hizmet vermemizin yanı sıra, bu sektörlerdeki yetkinliğimiz sayesinde, şahıs, kurum ve kuruluşların ihtiyaç duyduğu noktalarda danışmanlık hizmeti de vermekteyiz. Danışmanlık hizmetimiz, hizmet verdiğimiz sektörlerin herhangi birinde, bir projenin oluşturulmasından tamamlanmasına kadar olan süreçteki bütün adımları kapsamaktadır.

Milli Kodlandırma Büroları tarafından verilen NATO Stok Numarası (NSN) ve NATO Üretici Kodu (NCAGE) konularında da danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

İş dünyası ve teknolojik inovasyon ayrılmaz hale gelmiştir. Teknoloji destekli iş dönüşüm hizmetlerine olan talep hızla artmaktadır. GMKA A.Ş. ‘nin teknoloji uzmanlarından oluşan global ağı, şirketlerin karşılaştıkları en kritik bilgi ve teknoloji ile ilgili problemlere kapsamlı çözümler sunmaktadır. Bu kapsamda; işletmelerin stratejilerini ve hedeflerini nasıl destekleyeceğimizi değerlendiriyoruz. Bilgi ve deneyimlerimizden faydalanarak yepyeni bir yaklaşım sunuyoruz.

Global dünyadaki gelişmeleri yakından takip ediyor, Ortadoğu, Türki cumhuriyetler, Afrika ve Balkan ülkeleri coğrafyasında arz talep durumlarını inceleyip yurt içi ve yurt dışı ticari faaliyet alanlarında ithalatı ve ihracatı geliştirerek uluslararası bir tedarikçi olmak için AR-GE, iş ortaklığı, proje geliştirme alanlarında hizmet veriyoruz.