SİTE KULLANIM ŞARTLARI

SİTE KULLANIM ŞARTLARI

 

Ana sayfa ve alt bölüm linkleri ile GMKA A.Ş. web sitesinden öğrenilen bilgi ve GMKA A.Ş. web sitesinden öğrenilen bilgi ile yapılan yorumlar da dahil olmak üzere, GMKA A.Ş. sunucularına yüklenip yayınlanan her türlü içeriğin ve bu içerikten ulaşılabilen her türlü fikrin, internetin genel yapısı itibarıyla farklı alanlarda yer alması halinde hiçbir GMKA A.Ş. çalışanı sorumlu tutulamaz. İşbu web sitenin ziyaretçileri, bu şartı, müşteri olup olmama durumlarına bakılmaksızın, siteye girdikleri an kabul ve beyan ederler.

Ziyaretçi/müşteri tarafından işbu şartların okunmaması ya da şartların okunmuş olup da bu şartlara uygun davranılmaması halinde doğabilecek zararlardan GMKA A.Ş. dahilindeki çalışanlar ve GMKA A.Ş. web sitesi içerik hazırlayıcıları sorumlu tutulamaz. Bu sebeple, GMKA A.Ş.’nin yetkilendirdiği, yukarıda sayılan şahısların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır. İşbu şartların okunmaması ya da okunduktan sonra bu şartlara uygun davranılmaması halinde ortaya çıkabilecek bütün zararlardan ziyaretçi/müşteri sorumludur.

GMKA A.Ş., işbu hüküm ve şartları tek taraflı olarak, önceden haber vermeden dilediği zaman değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.

Web sitesi içerisinde yer alan her türlü bilgi, istatistiki şekil de değer, güvenilir olduğu genel teamüller doğrultusunda kabul edilen kaynaklardan elde edilerek derlenmektedir. Fakat doğrulukları ve yeterlilikleri GMKA A.Ş. tarafında garanti edilmemektedir. Web sitesinde bulunan bilgi, istatistiki şekil ve değerlerin kullanımından doğabilecek maddi veya manevi herhangi bir zarardan GMKA A.Ş. ve/veya GMKA A.Ş. bünyesinde çalışanlar ile GMKA A.Ş. websitesi içerik hazırlayıcıları sorumlu tutulamaz. Web sitesi dahilinde bulunan bilgi, istatistiki şekil ya da değerin kullanımından doğabilecek maddi manevi bütün zararlardan işbu web sitenin ziyaretçileri, müşteri olup olmama durumlarına bakılmaksızın sorumludurlar.